Korona Günlerinde de Ayrımcılık – Salgın Sürecinde Çocukların Deneyimi video kaydı Youtube kanalımızda!

Korona Günlerinde de Ayrımcılık Çevrimiçi Konferans Serisi, korona pandemisi döneminde, dezavantajlı grupların durumuna ve devletlerce atılması gereken adımlara dikkat çekmek için Eşitlik Forumu’nun başlattığı bir video konferans serisidir.

Korona Günlerinde de Ayrımılık Çevrimiçi Konferansının 18 Nisan’da gerçekleşen oturumunda, Alper Yalçın moderatörlüğünde, Ezgi Koman ve Melda Akbaş ile risk altındaki gruplara mensup çocukların salgın sürecinde yaşadıkları sorunları ve alınması gereken önlemleri konuştuk.

Videonun tamamını aşağıdaki bağlantıdan ya da Youtube üzerinden izleyebilir, kanalımıza abone olarak Eşitlik Forumu yayınlarını takip edebilirsiniz!

0 Shares:
You May Also Like
Daha Fazla

“Korona Günlerinde de Ayrımcılık” Çevrimiçi Konferans Başvuruları Başladı!

Eşitlik Forumu olarak, Korona Günlerinde de Ayrımcılık başlığıyla; risk altındaki grupların salgınla mücadele kapsamında insan haklarına eşit erişimde yaşadıkları sorunları, yürürlüğe konan politikaların söz konusu gruplar açısından sonuçlarını ve kapsayıcılık ve eşitliği sağlamaya yönelik önerileri tartışmak üzere çevrimiçi oturumlardan oluşan bir konferans düzenliyoruz.