Korona Günlerinde de Ayrımcılık – Evsizlik ve Derinleşen Yoksulluk video kaydı Youtube kanalımızda!

Korona Günlerinde de Ayrımcılık Çevrimiçi Konferans Serisi, korona pandemisi döneminde, dezavantajlı grupların durumuna ve devletlerce atılması gereken adımlara dikkat çekmek için Eşitlik Forumu’nun başlattığı bir video konferans serisidir.

Korona Günlerinde de Ayrımcılık Çevrimiçi Konferansının bu oturumunda konuklarımız Derin Yoksulluk Ağı’ndan Hacer Foggo ve Çorbada Tuzun Olsun Derneği’nden Dr. Ahmet Türker ile salgın sürecinde evsizlerin durumunu ve derinleşen yoksulluğu konuştuk.

Videonun tamamını aşağıdaki bağlantıdan ya da Youtube üzerinden izleyebilir, kanalımıza abone olarak Eşitlik Forumu yayınlarını takip edebilirsiniz!

0 Shares:
You May Also Like
Daha Fazla

“Korona Günlerinde de Ayrımcılık” Çevrimiçi Konferans Başvuruları Başladı!

Eşitlik Forumu olarak, Korona Günlerinde de Ayrımcılık başlığıyla; risk altındaki grupların salgınla mücadele kapsamında insan haklarına eşit erişimde yaşadıkları sorunları, yürürlüğe konan politikaların söz konusu gruplar açısından sonuçlarını ve kapsayıcılık ve eşitliği sağlamaya yönelik önerileri tartışmak üzere çevrimiçi oturumlardan oluşan bir konferans düzenliyoruz.