Mülteci Bireylerin Kovid-19 Sürecindeki Durumunun İzlenmesi Anketi Görüşlerinizi Bekliyor!

Forum üyemiz İzmir Mülteci Çalışmaları Ağı’nın Kovid-19 sürecinde mültecilerin durumuna ilişkin hazırladığı anket görüşlerinizi bekliyor.

Mülteci Bireylerin Pandemi Sürecindeki Mevcut Durumunun İzlenmesi Anketi Görüşlerinizi Bekliyor!

COVID19, dünya genelinde insanların yaşam düzenlerini etkilemeye devam ettiği bu günlerde küresel salgından en ciddi etkilenen kesimlerin başında mülteci ve sığınmacı bireyler gelmektedir.

İzmir Mülteci Çalışmaları Ağı, COVID19’un mülteci bireylerin sosyal yaşantısı ve sağlık hakkına erişimleri başta olmak üzere birçok alan ile ilgili yarattığı değişikliklere yönelik bir anket yürütmektedir.

Siz de ankete katılarak görüşlerinizi ifade edebilir, mülteci bireylerin pandemi sürecindeki mevcut durumlarının analiz edilmesine ve mülteci odaklı hak temelli politikaların oluşturulmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Ankete ulaşmak için link:

http://www.online-anket.gen.tr/anketformu.php?kullanici_id=11539&anket_id=1

0 Shares:
You May Also Like
Daha Fazla

“Korona Günlerinde de Ayrımcılık” Çevrimiçi Konferans Başvuruları Başladı!

Eşitlik Forumu olarak, Korona Günlerinde de Ayrımcılık başlığıyla; risk altındaki grupların salgınla mücadele kapsamında insan haklarına eşit erişimde yaşadıkları sorunları, yürürlüğe konan politikaların söz konusu gruplar açısından sonuçlarını ve kapsayıcılık ve eşitliği sağlamaya yönelik önerileri tartışmak üzere çevrimiçi oturumlardan oluşan bir konferans düzenliyoruz.