SPoD Etkinliklerine ve Danışmanlık Hizmetlerine Online Devam Ediyor!

Eşitlik Forumu bileşenlerinden Sosyal Politikalar, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD) etkinliklerine ve danışmanlık hizmetlerine online devam ediyor! SPoD etkinliklerini sizin için topladık.

Mesafesiz Sohbetler

SPoD olarak #EvdeKaLubunya diyor ve Pazar Sohbetleri’nin formatını bir süreliğine değiştiriyor; adını ise Mesafesiz Sohbetler yapıyoruz!

http://spod.org.tr/TR/Detay/40114/4/mesafesiz-sohbetler-basliyor

Mesafesiz Sohbetlerin konularını takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

LGBTİ+’lar için Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık

SPoD Psikolog Ağı içinden geçtiğimiz pandemi sürecinde ekonomik sıkıntı çeken, işsiz kalmış LGBTİ+’lar arasından psikolojik danışmanlığa ihtiyaç duyan kişiler için kısa süreli psikolojik destek sağlıyor! Detaylı bilgi ve başvuru için:

 http://spod.org.tr/TR/Detay/40115/4/lgbtilar-icin-ucretsiz-psikolojik-danismanlik-basvurulari-acildi?fbclid=IwAR1APCVIatBd7MkqYqtCDAOr2xPbAgS8q7JUyVJ3PgVf2kIf_mWTjQ-GiT4

“Gözden UZak, Gönülden Irak mı? İnsancıl Krizlerde Transların Durumu”

Sandra Smiley’nin “Gözden Uzak, Gönülden Irak mı? İnsancıl Krizlerde Transların Durumu” yazısı, SPoD Hukuk Ekibi’nden Av. Sevde Avcı, Av. Gültekin Can ve Av. Polat Yamaner tarafından 31 Mart Trans Görünürlük Günü kapsamında çevrildi! Yazıya ulaşmak için:

http://spod.org.tr/TR/Detay/40116/4/-gozden-uzak-gonulden-irak-mi-insancil-krizlerde-translarin-durumu

 

SPoD’u sosyal medyada takip etmek için:

 

0 Shares:
You May Also Like
Daha Fazla

“Korona Günlerinde de Ayrımcılık” Çevrimiçi Konferans Başvuruları Başladı!

Eşitlik Forumu olarak, Korona Günlerinde de Ayrımcılık başlığıyla; risk altındaki grupların salgınla mücadele kapsamında insan haklarına eşit erişimde yaşadıkları sorunları, yürürlüğe konan politikaların söz konusu gruplar açısından sonuçlarını ve kapsayıcılık ve eşitliği sağlamaya yönelik önerileri tartışmak üzere çevrimiçi oturumlardan oluşan bir konferans düzenliyoruz.